top of page
Od počátku k prvopočátku, autor Jiří Ledvinka

Od počátku k prvopočátku, autor Jiří Ledvinka

Kniha je rozebraná, žádejte na www.kosmas.czwww.luxor.cz

 

Z Předmluvy knihy Od počátku k prvopočátku 

 

Jirku Ledvinku jsem potkala náhodou. Bylo to po letech usilování a zkoušení různých duchovních technik, po desítkách, ba i stovkách nastudovaných knih, které mě měly dovést k cíli. Dlouhá léta jsem hledala pravdu ve světových náboženstvích a systémech, duchovních kurzech a seminářích, u mistrů a učitelů různých tradic. Naučila se astrologii, abych pochopila motivy konání svého i ostatních, poctivě se snažila čistit vzorce, integrovat stíny, milovat samu sebe, odpouštět, stát se vědomým pozorovatelem a neztotožňovat se s programy ega. Boha jsem nazývala Vědomím, Zdrojem nebo Univerzem. Výsledky mého snažení kolísaly a za spoustu knih, technik a učitelů, kteří mi přišli do cesty, jsem vděčná. Trvalý vnitřní klid, pochopení, lásku a celistvost mi však nepřinesli. Jako kdyby něco chybělo – základní opěrný bod, střed mandaly – Bůh Otec a spojení s Ním vetknuté do každodenního všedního prožívání.

Pravda v podání Jirky je jednoduchá a průzračně čistá, září jako briliant. Můžete ji vetknout do jednotlivých faset vašeho života a nechat jimi prozářit vaši existenci a jednotlivé aspekty vašeho Bytí. Bude vás provázet OD POČÁTKU K PRVOPOČÁTKU, od okamžiku vašeho narození a bodu, kdy vašemu životu a mysli začne vévodit ego, k PRVOPOČÁTKU – k okamžiku, ve kterém začnete znovu nalézat Boží rovinu na Zemi.

S pokorou doufám, že tato útlá knížečka, která přináší odpovědi na otázky týkající se běžného života, pomůže i vám.

 

Hana Němcová

  • K dostání:

    K dostání u dobrých knihkupců, v síti prodejen Luxor nebo na www.kosmas.cz a www.luxor.cz. 

  • Dodací a platební podmínky:

    Z kapacitních důvodů nejsme schopni vyřizovat objednávky, košík e-shopu není funkční, omlouváme se. Objednávejte v síti Kosmas a Luxor, info viz výše. Děkujeme za pochopení.

197,00 KčCena
bottom of page