top of page
Proměna, autor Wayne W. Dyer

Proměna, autor Wayne W. Dyer

SKU: 9788090528901

Objednávky z kapacitních důvodů nevyřizujeme, eshop není v provozu. K dostání u dobrých knihkupců, v síti prodejen Luxor nebo www.kosmas.cz a www.luxor.cz.

 

 

Dr. Wayne W. Dyer je mezinárodně uznávaný autor a řečník v oblasti osobnostního rozvoje. Ve své Proměně přehledným a jednoduchým způsobem zpřístupňuje duchovní pravdy člověku moderní doby a napomáhá nám tak žít život z duchovní perspektivy. Je jen na nás, zda učiníme "otočku" a budeme směřovat od AMBIC řízených naším egem k životu, který je sycen SMYSLEM.
Nejsme tím, co děláme, máme nebo tím, co si o nás myslí ostatní. Prostřednictvím Proměny můžeme přenastavit mysl a uvědomit si naši niternou podstatu.
Autor čerpá z mnoha klasických děl duchovní literatury a k pochopení jednotlivých životních fází využívá učení Lao c´, Carla Junga, citáty z Bible, Shakespearových děl nebo Kurzu zázraků (A Course in Miracles). Organizační formát je jasný a přehledný - W. Dyer se zabývá čtyřmi fázemi lidského života a duchovního hledání.
Předmluvy se ujal herec, improvizátor a člověk
Jaroslav Dušek.

 • Malá ukázka z knihy:

  Vesničan se ptal malého chlapce, co měl pověst avatara: "Řekni mi, kde je Bůh a dám ti pomeranč." Chlapec odpvěděl: "Řekni mi, kde není a dám ti pomeranče dva."

   

  "Když tančíš, tvojím cílem není se dostat na určité místo na parketu. Cílem je užít si každý jednotlivý krok."

   

 • K dostání:

  K dostání u dobrých knihkupců, v síti prodejen Luxor nebo na www.kosmas.cz a www.luxor.cz. 

 • Dodací a platební podmínky:

  Z kapacitních důvodů nejsme schopni vyřizovat objednávky, košík e-shopu není funkční, omlouváme se. Objednávejte v síti Kosmas a Luxor, info viz výše. Děkujeme za pochopení.

99,00 KčCena
bottom of page